Sigara Böreği Tarifi

Sigara Böreği Tarifi Sigara Böreği Tarifi Tarifi


SİGARA BÖREĞİ TARİFİ

Sigara böreği tarifi, kahvaltılarda en çok sevilen böreklerden biri diye düşünüyorum.Sigara böreği çok pratik sahur için şipşak hazırlayabileceğiniz bir börek.Buyrun sigara böreği tarifine.

Malzemeler:

  • 2 adet Yufka
  • 150 gr. Yağsız Beyaz Peynir
  • 1 avuç Maydanoz
  • 1 çay bardağı Sıvı Yağ

Hazırlanışı:

1- Yufkalardan 12 adet üçgen kesin. 
2- Beyaz peyniri ve ince kıyılmış maydanozları birbirine karıştırın.
3- Üçgenlerin uç kısmına beyaz peynirli karışımdan koyup iki tarafını kapatıp sıkıca sarın. Uç kısmını hafifçe suya daldırıp çıkarın yapıştırın.
4- Bir derin tencerede sıvı yağı kızdırın. Kızgın yağda börekleri kızartın. Kızarttığınız börekleri kağıt havlu üstüne alın. Afiyet olsun.

YORUMLAR

Melike aslan
Mesajınız: DENEDİM COK GÜZEl OlUYOR DENEMEYENLER DENESİNLER


Tags : Sigara Tarifi Böreği Tarifi Tarifi Tarifi Sigara Böreği Tarifi ve yapılışı, kolay Sigara Böreği Tarifi resimli, Sigara Böreği Tarifi oktay usta Sigara Böreği Tarifi ve yapılışı nurselin mutfağı Sigara Böreği Tarifi ardanın mutfağı Sigara Böreği Tarifi ve yapılışı, kolay Sigara Böreği Tarifi resimli, Sigara Böreği Tarifi oktay usta Sigara Böreği Tarifi ve yapılışı nefis yemek tarifleri Sigara Böreği Tarifi ardanın mutfağı Sigara Böreği Tarifi ve yapılışı, kolay Sigara Böreği Tarifi resimli, Sigara Böreği Tarifi oktay usta Sigara Böreği Tarifi ve yapılışı nurselin mutfağı Sigara Böreği Tarifi ardanın mutfağı